Organikasyon

Epimedyumlu Macun

NEDİR

Epimedyumlu macun bitkisel gıda takviyesidir, ilaç değildir!

Epimedium bitkisinin etkisini destekleyen diğer bazı bitkilerle karışımından elde edilen, erkekler ve kadınların kullanabildiği, tamamen doğal bir üründür.

Bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasaklandığı için macunun ne işe yaradığı ve ne gibi faydalar sağladığı konuları hakkında bilgi verilemiyor. Bu sayfada macunun kullanımı ve sipariş yöntemleri hakkında bilmeniz gereken her şey yazılıdır. Ayrıca sayfanın en alt kısmından kuvvet macunu kullananların yaptığı yorumları okuyabilirsiniz.

Aktarlarda kuvvet macunu ve padişah macunu adı altında satılan epimedyumlu macun markaları içinde en çok kullanılan ve tavsiye edileni Epimedium Force!

İÇİNDEKİLER

Tamamen bitkisel bir karışım olan epimedyumlu macun içeriğinde epimedium, çiçek balı, demirdikeni, kırmızı ginseng, cüce palmiye, ginkgo biloba, harnup pekmezi, dut pekmezi, zencefil, havlıcan, arı sütü ve polen barındırmaktadır.

GRAMAJI

Net ağırlığı 230 gr olup, 1 çay kaşığı tüketildiğinde ortalama 15-20 kullanımlıktır.

NASIL KULLANILIR

Aktiviteden 1 saat önce 1 çay kaşığı alınması tavsiye edilir. Yenmeden önce iyice karıştırılarak homojen hale getirilmeli, alkol ile birlikte kullanılmamalıdır!

Not: Aşırı miktarda tüketim baş ağrısı, kalp çarpıntısı ve yüksek tansiyon gibi sağlık sorunlarına yol açabileceği için tavsiye edilen miktarda (1 çay kaşığı) tüketmeye özen gösterilmelidir.

KİMLER KULLANAMAZ

Şeker, tansiyon ve kalp rahatsızlığı olanlar ile hamile ve emziren kadınlar.!

KADINLAR DA KULLANABİLİR Mİ

Evet, kuvvet macunu erkekler üzerinde daha etkili olabilmekle birlikte kadınlar tarafından da kullanılabilir. Kullanım konusundaki en önemli konu hemen üstte belirtmiş olduğumuz sağlık problemlerinin olmamasıdır!

ETKİSİ NE KADAR SÜRER

Kişiden kişiye değişiklik gösterebildiği için kesin bilgiler verilemez.

ZARARLARI (YAN ETKİLERİ) VAR MIDIR

İnsan sağlığı üzerine bilinen hiçbir zararı yoktur. Ancak dolaşımı hızlandırdığı için tansiyon ve kalp rahatsızlıkları olanlar ile içerisinde bal bulundurması sebebiyle şeker hastalarının epimedyumlu macun kullanması sakıncalıdır. Hamile ve emziren bayanların da kullanması tavsiye edilmez!

FİYATI VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

1 adet Epimedium Force marka kuvvet macunu fiyatı 99 TL’dir. Macunu satın aldığınızda ekstra kargo ücreti ödemezsiniz. Ödemelerinizi bu siteden kredi kartı ile, Havale/EFT yöntemiyle ya da Kapıda kredi kartı ve Kapıda nakit ödeme seçeneklerinden biriyle yapabilirsiniz. Kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme yaparsanız kargo firması sizlerden hizmet bedeli olarak +5 TL talep edecektir. Yani ödemeyi kargo firmasına yaparsanız 1 adet macun için 104 TL ödeyeceksiniz. Bunun dışında hiçbir masrafınız olmayacaktır. Aksi bir durumda lütfen firmamızla iletişim kurun. Ekstra 5 TL ödemek istemiyorsanız ödemeyi macunu teslim alırken kargo şirketine yapmak yerine bu site üzerinden kredi kartınızla yapabilir ya da ücreti banka hesabımıza eft/havale yöntemleriyle gönderebilirsiniz. Yani ödeme kısmında kargo firmasını aradan çıkartmanız gerekiyor. Çünkü bu ek 5 TL’yi kargo firması ödeme tahsilatı yaptığı için hizmet bedeli olarak istemektedir.

MUHTEŞEM KAMPANYA: 4 AL 3 ÖDE

Evet, yanlış okumadınız!
3 adet kuvvet macunu alana 1 adet hediye ediyoruz!
4 adet kuvvet macunu için 396 TL yerine sadece 297 TL ödeyeceksiniz!

NEREDE SATILIR

Orijinal Epimedium Force sadece firmamız tarafından satışa sunulmaktadır.

SİPARİŞ VERME YÖNTEMLERİ

Sitemiz üzerinden sipariş vermek için HEMEN AL linkini tıklayabileceğiniz gibi 0212 229 32 54 ve 0507 312 312 0 numaralarını da 7/24 arayabilirsiniz. Siparişinizin en kısa sürede elinize geçebilmesi için telefonda ya da sipariş forumunda belirttiğiniz isim-soy isim, açık adres ve telefon bilgilerinin hatasız olmasına özen göstermenizi önemle rica ederiz. Bu bilgilerden herhangi birinde yanlışlık olması durumunda macunun teslim edilme süresi uzayacaktır.

YURT DIŞINA DA HIZLI GÖNDERİ

Kuvvet macunu dünyanın her yerine gönderiyoruz. Ancak yurt dışı satışlarında ödemeyi önceden alıyoruz. Kapıda ödeme seçenekleri yurt dışı satışlarında bulunmuyor. Avrupa ülkeleri için sadece kargo ücreti ortalama olarak 65-75$ ‘dır. Bu ücret, taşıyıcı firmanın bizlerden talep ettiği kargo ücretidir. Kuvvet macunu kargoya verildikten sonra ortalama 3-4 gün içinde yurt dışı müşterilerine teslim edilebiliyor. Ancak her ülkenin kendi gümrük yasaları olduğu için bazı ülkeler bazı durumlarda ürünü gümrükte belirli bir süre bekletebiliyor. Nadiren de olsa firmamızın elinde olmayan bu tarz küçük sorunların arada bir yaşanabildiğini de bilmenizi isteriz. Yurt dışı gönderileri UPS kargo ile yapıyoruz.

TESLİMAT BİLGİSİ

Yurt içi satışlarda teslimat süresi sipariş verilen il ve ilçeye göre değişiklik göstermekte birlikte ortalama 2-6 gün arası sürmektedir. 16:00’a kadar alınan siparişler aynı gün, 16:00’dan sonra alınan siparişler de ertesi gün gizli paketleme yapılarak kargoya verilir. Macunu isterseniz ikamet ettiğiniz ev ve iş yerinize çağırabileceğiniz gibi size en yakın Aras kargo şubesine giderek kendiniz de teslim alabilirsiniz. Kargo firması sizleri belirttiğiniz adreste bulamazsa macun size en yakın Aras kargo şubesine götürülerek 3 gün süreyle teslim almanızı bekleyecektir. 3 gün içinde kargo şubesinden teslim alınmayan kuvvet macunu geri gönderilir. Bu durumda kargo masrafları firmamıza fatura edileceği için sizlerden 10 TL kargo ücretini hesabımıza yatırmanızı talep edeceğiz. Yurt dışı satışlarında teslimat süresi ortalama 3-4 gündür.

Size en yakın Aras kargo şubesini öğrenmek için tıklayın!

Not: Kargolar, sipariş verilen adreslere en yakın Aras kargo şubesine en geç 2 gün içinde ulaşır. Şubeye ulaşan kargolar merkeze yakın yerlere aynı gün içinde teslim edilirken köy ve kasaba gibi şehir merkezine uzak yerlere de haftanın belirli günlerinde dağıtıma çıkılarak teslim edilir. Kuvvet macununun elinize mümkün olan en kısa süre içinde geçmesini istiyorsanız; macunu sipariş verirken adres olarak ulaşım imkanınızın en kolay olduğu Aras kargo şubesine gelmesini belirtmeniz yeterlidir. Çünkü gönderilen kargonun ne zaman dağıtıma çıkacağı (öğleden önce ya da sonra) konusu bizlerin değil taşıyıcı kargo firmasının iradesindedir. Bu nedenle macunu kargo şubesinde çok bekletilmeden gidip kendiniz alırsanız daha kısa süre içinde macuna kavuşmuş olursunuz. Herhangi bir aksaklık (resmi tatiller, olumsuz hava koşulları vb.) olmaması durumunda sınır ve sınıra yakın doğu illeri ile batı Karadeniz illerine genelde sipariş verildikten 2 gün sonra, diğer illere de ertesi gün macun teslim edilebilir.

GİZLİ PAKETLEME

Epimedyumlu macun gizli paketleme yapılarak kargoya verilir. Bu sayede dışarıdan bakıldığında paketin içinde ne olduğunu hiç kimse bilemez. Macunu size teslim eden kargo yetkilisi de dahil olmak üzere paketin içinde ne olduğunu sizin dışınızda hiç kimse bilmeyecektir. Çünkü macun, alttaki fotolarda olduğu gibi ofisimizde gizli paketleme yapıldıktan sonra kargoya teslim edilmektedir.

Not: Macunu teslim almadan önce paketin içeriğine bakmak isterseniz kargo yetkilisi buna izin vermeyecektir. Siparişinizi bu sitedeki forumdan ve telefon numaralarından verdiyseniz endişelenmeyin ve paketi gönül rahatlığı ile teslim alın çünkü orijinal Epimedium Force marka kuvvet macunu sadece bu site üzerinden satılmaktadır. Macunun sizlere teslim edilme sürecindeki taşıma aşamasında zarar görmesi (kavanozun kırılması) durumunda da kesinlikle panik yapmayın! Kırılan kavanozların net bir şekilde fotoğrafını çektikten sonra hemen 0507 312 312 0 numarasına whatsapp’dan isim soy isim bilgilerinizi de yazarak gönderin ve durumu izah edin. Zarar gören macunların yerine yenileri en kısa süre içinde tekrar gönderilecektir. Kavanozların dış etkenlerden hiç bir şekilde zarar görmemesi için her ne kadar büyük balonlu naylonlarla 3-4 kat sararak göndersek de kargo firmasının taşıma yöntemlerinden kaynaklanan bu tarz kavanoz kırılma durumlarıyla karşılaşabiliyoruz.

 Muhafaza şartları 
Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru bir ortamda saklayınız.
(Buzdolabına koymayın!)