Resmi Satış Sitesi

Güvenli Alışveriş

Tarım Bakanlığı Onaylı

Paket Gizliliği

Makaleler

Kuvvet Macunu Fiyatları

Kuvvet macunu fiyatları standart olmamakla birlikte her marka için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur. Bu makalede kuvvet macunu kullananlar tarafından en çok tercih edilen marka olan Epimedium Force macun için tekli ve çoklu satış fiyatları yazılıdır. Macundan istediğiniz kadar satın alabilme imkanına sahipsiniz. Türkiye ve Dünyanın her yerine aynı gün içinde kargoyla gönderim yapılmaktadır. Yurt içi satışlarında Aras Kargo, yurt dışı satışlarında da UPS kargo ile gönderim yapılıyor.

Kuvvet Macunu Fiyatları:

1 adet fiyatı: 119 TL
2 adet fiyatı: 238 TL
4 adet fiyatı: 476 TL 357 TL

Evet, 4 al 3 öde kampanyası gereği 4 adet Epimedium Force marka kuvvet macunu için 476 TL yerine sadece 357 TL ödeyeceksiniz. Bu kampanyadan yararlanırsanız 119 TL cebinizde kalmış olacak ve ekonomik açıdan ciddi bir kar elde etmiş olacaksınız. Kargo için de herhangi bir ek ücret ödemeyeceksiniz.

Kuvvet Macunu Nerede Satılır

Orijinal Epimedium Force marka kuvvet macunu sadece bu sitede satılır!

Kapıda Nakit ve Kredi Kartı ile Ödeme

Ödemeyi kargo firmasına yapmayı tercih ederseniz kargo firması sağladığı bu ödeme tahsilatı işlemi için +5 TL talep edecektir. Yani 1 adet kuvvet macunu için 124 TL, 2 adet için 243 TL, 4 adet için de 362 TL ödemeniz gerekecektir. Bu ek ücreti ödemek istemiyorsanız ödemeyi kargo firmasına değil de direkt Organikasyon firmasına yapmanız gerekiyor. Yani ödemeyi bu site üzerinden kredi kartınızla yaparsanız ya da firma hesabına EFT ve havale yoluyla para gönderirseniz 5 TL ödemeniz gerekmeyecektir.

Yurt Dışı Gönderilerde Kargo Ücretleri

Kuvvet macunu için ücretsiz kargo hizmeti sadece yurt içi satışlarında geçerli olup yurt dışı satışları için farklı kargo fiyatları söz konusudur. Yurt dışı gönderilerinde sadece kargo ücreti olarak 65-75 $ arası bir ücret ödenmesi gerekiyor. Bu ücret kargo firmasının yurt dışı gönderilerinde talep ettiği kargo taşıma ücretidir. Yurt dışı müşterilerinin neredeyse tamamı 4 al 3 öde kampanyasından yararlanarak sipariş vermektedir. 4 adet macun ücreti olan 357 TL’nin üzerine bir de kargo ücretini ekleyerek ödemeniz gereken toplam ücreti hesaplayabilirsiniz. Ayrıca yurt dışı satışlarında kapıda ödeme imkanı yoktur. Ödemenin tamamı önceden alınarak daha sonra kargolar gönderilmektedir. Yurt dışı siparişleri de UPS kargo ile ortalama 3-4 gün içinde teslim edilmektedir.

Yoruma Kapalı.

Hızlı Kargolama

Siparişlerin teslim süresi bulunduğunuz il/ilçeye göre 1-6 iş günü içerisinde değişir. 16.00’a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00’dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya verilir

Paket Gizliliği

Paketlerin içeriği dışarıdan bakıldığında asla belli olmayacak şekilde hazırlanarak kargoya verilir. Paketin içinde ne olduğunu, kurye elemanın da dahil olmak üzere sizin dışınızda kimse bilmez.

Kullanıcı Yorumları

tüm markaları denemiş bir ağabeyiniz olarak sizlere içim rahat bir şekilde tavsiye edebileceğim tek marka epimedium force macundur.
seyfettin dalgıç2019 09 16
1 kutu Epimedium Force
murat özden2019 08 30
Sinem hanım bayanlarda gercekten etkılımı bilmek isterim benim ıcın cok onemlı
Mustafa2019 08 27

Makaleler

Epimedyumlu Macun Yorum

Epimedyumlu macun yorum kısmına bakarak gerçek erkek ve kadınların yazdığı kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve piyasadaki onlarca marka arasından neden Epimedium Force macunu tercih etmen...

17.02.2014
Epimedyumlu Macun Nasıl Kullanılır

Epimedyumlu macun nasıl kullanılır sorusunu detaylıca cevaplamadan önce kimlerin bu macunu kullanmaya uygun olduğunu ve kimlerin kullanmaması gerektiğini belirtmekte fayda var. 18-65 yaş aral...

17.02.2014
Epimedyumlu Macun Etkisi Ne Kadar Sürer

Epimedyumlu macun kullanmak isteyen kişilerin en sık sorduğu soruların başında macunun ne kadar sürede etkisini gösterdiği ve bu etkinin gün içinde ya da gece boyu ne kadar süreceği gelme...

17.02.2014