100% BİTKİSEL
7 GÜN 24 SAAT0507 312 312 0

Resmi Satış Sitesi

Güvenli Alışveriş

Tarım Bakanlığı Onaylı

Paket Gizliliği

Makaleler

Kuvvet macunu fiyatları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 kullanıcı, 5,00)

Kuvvet macunu fiyatları standart olmamakla birlikte her marka için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur. Bu makalede kuvvet macunu kullananlar tarafından en çok tercih edilen marka olan Epimedium Force macun için tekli ve çoklu satış fiyatları yazılıdır. Macundan istediğiniz kadar satın alabilme imkanına sahipsiniz. Türkiye ve Dünyanın her yerine aynı gün içinde kargoyla gönderim yapılmaktadır. Yurt içi satışlarında Aras Kargo, yurt dışı satışlarında da UPS kargo ile gönderim yapılıyor.

Kuvvet Macunu Fiyatları:

1 adet kuvvet macunu fiyatı: 99 TL
2 adet kuvvet macunu fiyatı: 198 TL
4 adet kuvvet macunu fiyatı: 396 TL 297 TL

Evet, 4 al 3 öde kampanyası gereği 4 adet Epimedium Force marka kuvvet macunu için 396 TL yerine sadece 297 TL ödeyeceksiniz. Bu kampanyadan yararlanırsanız 99 TL cebinizde kalmış olacak ve ekonomik açıdan ciddi bir kar elde etmiş olacaksınız. Kargo için de herhangi bir ek ücret ödemeyeceksiniz.

Kuvvet Macunu Nerede Satılır

Orijinal Epimedium Force marka kuvvet macunu sadece bu sitede satılır!

Kapıda Nakit ve Kredi Kartı ile Ödeme

Ödemeyi kargo firmasına yapmayı tercih ederseniz kargo firması sağladığı bu ödeme tahsilatı işlemi için +5 TL talep edecektir. Yani 1 adet kuvvet macunu için 104 TL, 2 adet için 203 TL, 4 adet için de 302 TL ödemeniz gerekecektir. Bu ek ücreti ödemek istemiyorsanız ödemeyi kargo firmasına değil de direkt Organikasyon firmasına yapmanız gerekiyor. Yani ödemeyi bu site üzerinden kredi kartınızla yaparsanız ya da firma hesabına EFT ve havale yoluyla para gönderirseniz 5 TL ödemeniz gerekmeyecektir.

Yurt Dışı Gönderilerde Kargo Ücretleri

Kuvvet macunu için ücretsiz kargo hizmeti sadece yurt içi satışlarında geçerli olup yurt dışı satışları için farklı kargo fiyatları söz konusudur. Yurt dışı gönderilerinde sadece kargo ücreti olarak 65-75 $ arası bir ücret ödenmesi gerekiyor. Bu da TL karşılığı olarak 250-290 TL arası gibi bir rakam yapıyor. Bu ücret kargo firmasının yurt dışı gönderilerinde talep ettiği kargo taşıma ücretidir. Yurt dışı müşterilerinin neredeyse tamamı 4 al 3 öde kampanyasından yararlanarak sipariş vermektedir. 4 adet macun ücreti olan 297 TL’nin üzerine bir de kargo ücretini ekleyerek ödemeniz gereken toplam ücreti hesaplayabilirsiniz. Ayrıca yurt dışı satışlarında kapıda ödeme imkanı yoktur. Ödemenin tamamı önceden alınarak daha sonra kargolar gönderilmektedir. Yurt dışı siparişleri de UPS kargo ile ortalama 3-4 gün içinde teslim edilmektedir.

Hızlı ve Güvenli Sipariş

0507 312 312 00212 229 32 54 numaralarını günün her saati arayarak telefon üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi “HEMEN AL” butonuna basarak karşınıza çıkan yeni ekrandan satın almak istediğiniz kuvvet macunu adetini belirterek tekrar “Hemen Al” butonuna basabilir ve ekranda göreceğiniz sipariş forumunu eksiksiz ve hatasız olarak doldurabilirsiniz. Bu bölümde yazacağınız isim-soy isim, açık ve telefon bilgilerinin hepsinin doğru olduğundan lütfen emin olun. Teslimat sürecinin uzamaması ve mümkün olan en kısa süre içinde macuna kavuşmak istiyorsanız verdiğiniz tüm bilgilerin eksiksiz ve hatasız olmalıdır.

Yoruma Kapalı.

Hızlı Kargolama

Siparişlerin teslim süresi bulunduğunuz il/ilçeye göre 1-6 iş günü içerisinde değişir. 16.00’a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00’dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya verilir

Paket Gizliliği

Paketlerin içeriği dışarıdan bakıldığında asla belli olmayacak şekilde hazırlanarak kargoya verilir. Paketin içinde ne olduğunu, kurye elemanın da dahil olmak üzere sizin dışınızda kimse bilmez.

Kullanıcı Yorumları

arkadaşlar bu macunu sadece erkekler kullansın diye mi ürettiler yoksa kadınlar da kullanabiliyor mu? kadınların kullanımına da uygunsa erkeklerdeki kadar etki ediyor mu? bu sorularımı cevaplarsanız ona göre ben de hemen sipariş vermeyi düşünüyorum
melis şenocak2017 12 13
Dört al üç öde kampanyası özellikle çok iyi, hatta çevrenize bile bahsedebilirsiniz bu ürünü. besin takviyesi olarak mükemmel bir ürün bir yıldır düzenli olarak kullanıyorum.
Serdar2017 12 08
şuana kadar kullandığım en etkili macun bu arkadaşlar. diğerleri tırı vırı.. epimedium force kullanın, kafanız rahat olsun.. yan etkisi bir zararı falan yok.. hem kendim hem eşim kullanıyoruz.
perkan2017 12 06

Makaleler

Sipariş verme yöntemleri

Site üzerinden sipariş vermek için; İlk önce ürün fotoğraflarının altındaki “HEMEN AL” butonuna tıklayacaksınız. Daha sonra karşınıza çıkan yeni sayfada adet (1,2,3 ya d...

17.02.2014
Kargo takip numarası öğrenme

Kargo takip numarasını öğrenmek için: “0507 312 312 0” numarasına whatsapp üzerinden sipariş forumunda belirttiğiniz cep telefonu üzerinden “İsim-soy isim” bilgisini...

17.02.2014
Kargo teslimat süresi

Saat 16:00’a kadar sisteme düşen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. 16:00’dan sona gelen siparişler bir sonraki iş günü kargolanır. Siparişlerin teslim edilme süresi si...

17.02.2014