100% BİTKİSEL
7 GÜN 24 SAAT0507 312 312 0

Resmi Satış Sitesi

Güvenli Alışveriş

Tarım Bakanlığı Onaylı

Paket Gizliliği

Makaleler

Epimedyumlu macun nasıl kullanılır

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 kullanıcı, 5,00)

Epimedyumlu macun nasıl kullanılır sorusunu detaylıca cevaplamadan önce kimlerin bu macunu kullanmaya uygun olduğunu ve kimlerin kullanmaması gerektiğini belirtmekte fayda var. 18-65 yaş aralığındaki erkek ve kadınlar macunu kullanabilir. Ancak şeker, tansiyon kalp rahatsızlığı olanlar ile hamile ve emziren kadınların epimedyumlu macun kullanması sakıncalıdır!

1 Çay Kaşığı Kullanılması Tavsiye Ediliyor

Epimedyumlu macun kullanımı oldukça basit olmakla birlikte aktiviteden 1 saat önce 1 çay kaşığı kullanılması tavsiye edilmektedir. Daha fazla tüketilmesi olumlu yönde daha fazla etki göstereceği anlamı taşımadığı gibi baş ağrısı, yüksek tansiyon, kalp çarpıntısı ve mide yanması gibi sağlık sorunlarına da sebep olabilir. Bu nedenle tavsiye edilen miktar olan 1 çay kaşığı olarak tüketilmesine özen gösterilmelidir.

Yemeden Önce İyice Karıştırın

Epimedyumlu macun bal kıvamında olduğu ve bir çok bitkinin karışımından elde ediliği için her porsiyon kullanışta aynı derecede fayda etmesi isteniyorsa; yenmeden önce kavanoz içinde çay kaşığı ile güzelce karıştırılarak homojen hale getirildikten sonra tüketilmelidir.

Alkol ile Birlikte Tüketilmemelidir

Epimedyumlu macun alkol ile birlikte tüketilmemelidir. Alkol, macunun etkisinin azalmasına ya da sağlık sorunlarına neden olabileceği için macun ile birlikte alınmamalıdır.

Ayrıca yiyeceğiniz zaman karnınız çok aç olmamalı ya da sofradan yeni kalkmış olmamalısınız. Yemek yendikten 1-2 saat sonra tüketmeniz macundan maksimum düzeyde fayda görmeniz açısından yararlı olacaktır.

Epimedyumlu macun peş peşe kullanacağınız günlerde yarım çay kaşığı da yiyebilirsiniz. Macunun sizde yaptığı etkiye bakarak kullanım miktarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Ancak ilk kullanımlarda kesinlikle 1 çay kaşığından fazla tüketmemeye özen gösterilmelidir.

Etki Süresi Ne Kadardır

Kişilerde farklı derece ve sürelerde etki ettiği için kesin bilgiler verilemez. Bunu anlamanın en iyi yolu epimedyumlu macunu kullanarak tecrübe etmektir.

Baş Ağrısı Yapar Mı

Epimedyumlu macunu tavsiye edilen miktardan yani 1 çay kaşığından fazla tüketirseniz baş ağrısı yapabilir. Ayrıca yüksek tansiyon probleminiz varsa, 1 çay kaşığı da yeseniz yine baş ağrısı yapabilir. Bu gibi durumlarda porsiyon miktarını kendinize göre ayarlayarak daha az miktarda kullanmanız gerekebilir.

Sipariş Hattı 7/24 Açıktır

Epimedyumlu macun nasıl kullanılır öğrendikten sonra orijinal ürünü sipariş vermek için 0507 312 312 00212 229 32 54 numaralarını 7/24 günün her saati arayabilir ya da “HEMEN AL” butonuna basarak karşınıza çıkan ilk sayfadan kaç adet satın almak istediğiniz seçtikten sonra tekrar Hemen Al butonuna basabilir ve yeni ekranda karşınıza çıkan sipariş forumunu eksiksiz ve hatasız olarak doldurarak sipariş verebilirsiniz. Herhangi bir aksaklık (resmi tatiller, doğal afetler vb.) olmadığı takdirde macun sipariş verdikten sonra 2-6 gün arasında elinize geçecektir. Teslimat süresinin uzamaması için verdiğiniz sipariş bilgilerinizin doğruluğundan emin olmanız gerekiyor.

Yoruma Kapalı.

Hızlı Kargolama

Siparişlerin teslim süresi bulunduğunuz il/ilçeye göre 1-6 iş günü içerisinde değişir. 16.00’a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00’dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya verilir

Paket Gizliliği

Paketlerin içeriği dışarıdan bakıldığında asla belli olmayacak şekilde hazırlanarak kargoya verilir. Paketin içinde ne olduğunu, kurye elemanın da dahil olmak üzere sizin dışınızda kimse bilmez.

Kullanıcı Yorumları

arkadaşlar bu macunu sadece erkekler kullansın diye mi ürettiler yoksa kadınlar da kullanabiliyor mu? kadınların kullanımına da uygunsa erkeklerdeki kadar etki ediyor mu? bu sorularımı cevaplarsanız ona göre ben de hemen sipariş vermeyi düşünüyorum
melis şenocak2017 12 13
Dört al üç öde kampanyası özellikle çok iyi, hatta çevrenize bile bahsedebilirsiniz bu ürünü. besin takviyesi olarak mükemmel bir ürün bir yıldır düzenli olarak kullanıyorum.
Serdar2017 12 08
şuana kadar kullandığım en etkili macun bu arkadaşlar. diğerleri tırı vırı.. epimedium force kullanın, kafanız rahat olsun.. yan etkisi bir zararı falan yok.. hem kendim hem eşim kullanıyoruz.
perkan2017 12 06

Makaleler

Sipariş verme yöntemleri

Site üzerinden sipariş vermek için; İlk önce ürün fotoğraflarının altındaki “HEMEN AL” butonuna tıklayacaksınız. Daha sonra karşınıza çıkan yeni sayfada adet (1,2,3 ya d...

17.02.2014
Kargo takip numarası öğrenme

Kargo takip numarasını öğrenmek için: “0507 312 312 0” numarasına whatsapp üzerinden sipariş forumunda belirttiğiniz cep telefonu üzerinden “İsim-soy isim” bilgisini...

17.02.2014
Kargo teslimat süresi

Saat 16:00’a kadar sisteme düşen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. 16:00’dan sona gelen siparişler bir sonraki iş günü kargolanır. Siparişlerin teslim edilme süresi si...

17.02.2014