100% BİTKİSEL
7 GÜN 24 SAAT0507 312 312 0

Resmi Satış Sitesi

Güvenli Alışveriş

Tarım Bakanlığı Onaylı

Paket Gizliliği

Makaleler

Epimedyumlu macun kullanan erkekler

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kullanıcı, 5,00)

Epimedium Force marka epimedyumlu macun kullanan erkekler eskisine oranla kendilerini çok daha iyi hissediyor. Kullanıcıların neredeyse tamamına yakını macundan çok memnun olduklarını ve bittikçe yenilerini sipariş ettiklerini söylüyorlar. Piyasadaki diğer epimedyumlu macunlarla kıyaslandığında etki gücünün ve süresinin çok daha uzun olduğunu ve hiç bir yan etkisinin olmadığı dile getiren erkek kullanıcılar başka markaları kullanarak sağlıklarını riske etmek istemediklerini belirtiyorlar.

Epimedyumlu macun hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabiliyor olsa da erkekler üzerindeki etkisi daha fazladır. Zaten genelde eşlerden problemi olan taraf için satın alınsa da kullanan kişide yaptığı müthiş etki görüldükten sonra her iki taraf da macunu kullanmaya başlıyor. Ayrıca bu macunu kullanmak için mutlaka bir sorun yaşanıyor olması da gerekmiyor. Kendinizi daha iyi hissetmek ve gücünüze güç katmak için de epimedyumlu macun kullanabilirsiniz.

Epimedyumlu macun kullanımı erkekler ve kadınlar için aktiviteden 1 saat önce 1 çay kaşığı miktarındadır. Yani erkek için ayrı kadınlar için ayrı bir kullanım tarifi yoktur. Macundan maksimum düzeyde fayda görmek ve herhangi bir yan etki yaşamak istemiyorsanız alkol ile birlikte tüketmemelisiniz. Yemeden önce macunu iyice karıştırarak homojen hale getirmelisiniz. 1 çay kaşığından fazla tüketmeniz baş ağrısı, yüksek tansiyon ve kalp çarpıntısına neden olabileceği için 1 çay kaşığı kullanmaya özen gösterilmesi gerek.

Epimedium Force marka epimedyumlu macun kullanan erkeklerin yorumları:

Epimedyumlu macun kullanan erkekler tarafından yapılan tüm yorumları okumak için alttaki linke tıklayıp açılan sayfada el alt kısıma bakın:

https://www.organikasyon.com.tr/epimedyumlu-kuvvet-macunu.html

Sipariş vermek için HEMEN AL butona basarak gerekli adımları takip edebilir ya da 0212 220 32 54 ve 0507 312 312 0 numaralarını arayabilirsiniz. Siparişiniz gizli olarak paketlenmiş halde, 2-6 gün arasında elinize geçecektir.

Yoruma Kapalı.

Hızlı Kargolama

Siparişlerin teslim süresi bulunduğunuz il/ilçeye göre 1-6 iş günü içerisinde değişir. 16.00’a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00’dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya verilir

Paket Gizliliği

Paketlerin içeriği dışarıdan bakıldığında asla belli olmayacak şekilde hazırlanarak kargoya verilir. Paketin içinde ne olduğunu, kurye elemanın da dahil olmak üzere sizin dışınızda kimse bilmez.

Kullanıcı Yorumları

arkadaşlar bu macunu sadece erkekler kullansın diye mi ürettiler yoksa kadınlar da kullanabiliyor mu? kadınların kullanımına da uygunsa erkeklerdeki kadar etki ediyor mu? bu sorularımı cevaplarsanız ona göre ben de hemen sipariş vermeyi düşünüyorum
melis şenocak2017 12 13
Dört al üç öde kampanyası özellikle çok iyi, hatta çevrenize bile bahsedebilirsiniz bu ürünü. besin takviyesi olarak mükemmel bir ürün bir yıldır düzenli olarak kullanıyorum.
Serdar2017 12 08
şuana kadar kullandığım en etkili macun bu arkadaşlar. diğerleri tırı vırı.. epimedium force kullanın, kafanız rahat olsun.. yan etkisi bir zararı falan yok.. hem kendim hem eşim kullanıyoruz.
perkan2017 12 06

Makaleler

Sipariş verme yöntemleri

Site üzerinden sipariş vermek için; İlk önce ürün fotoğraflarının altındaki “HEMEN AL” butonuna tıklayacaksınız. Daha sonra karşınıza çıkan yeni sayfada adet (1,2,3 ya d...

17.02.2014
Kargo takip numarası öğrenme

Kargo takip numarasını öğrenmek için: “0507 312 312 0” numarasına whatsapp üzerinden sipariş forumunda belirttiğiniz cep telefonu üzerinden “İsim-soy isim” bilgisini...

17.02.2014
Kargo teslimat süresi

Saat 16:00’a kadar sisteme düşen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. 16:00’dan sona gelen siparişler bir sonraki iş günü kargolanır. Siparişlerin teslim edilme süresi si...

17.02.2014