Resmi Satış Sitesi

Güvenli Alışveriş

Tarım Bakanlığı Onaylı

Paket Gizliliği

Makaleler

Epimedyumlu Macun Baş Ağrısı Yapar mı

Epimedyumlu macun kullanan kişilerden sıklıkla duyulan şikayetlerin başında şiddetli baş ağrısı yaptığı gelmektedir. Epimedyumlu macunun kullandıktan sonra baş ağrısı yapmasının üç nedeni vardır:

1- Kullandığınız markanın içeriği tamamen bitkisel değildir ve içerdiği insan sağlığına zarar veren kimyasallar yan etki olarak baş ağrısı yapmıştır.

2- Ürün içeriğiyle ilgili bir sorun yoksa kullanım yönergelerine uymayarak daha fazla miktarda tüketilmiştir ve yan etki göstererek baş ağrısına sebep olmuştur.

3- Yüksek tansiyon problemi var ise macun tamamen doğal olsa ve tavsiye edilen miktarda kullansanız dahi baş ağrısı yapabilir. O zaman doktorunuza danışarak kullanım miktarını kendinize göre ayarlamanız ya da hiç kullanmamanız gerekebilir. Çünkü bu macunu tansiyon, kalp ve şeker hastaları ile hamile ve emziren kadınların kullanması sakıncalıdır.

Bu nedenle kullandığınız markayı titizlikle seçmeli ve kullanım bilgisine harfiyen uymalısınız. Epimedyumlu macun kullanan kişilerin büyük bir kısmı tarafından tercih edilen ve memnuniyet oranları %90’ları geçen Epimedium Force markasını aktiviteden 1 saat önce 1 çay kaşığı olarak tüketirseniz kullandıktan sonra baş ağrısı gibi sağlık problemleri ile karşılaşmazsınız.

Yoruma Kapalı.

Hızlı Kargolama

Siparişlerin teslim süresi bulunduğunuz il/ilçeye göre 1-6 iş günü içerisinde değişir. 16.00’a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00’dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya verilir

Paket Gizliliği

Paketlerin içeriği dışarıdan bakıldığında asla belli olmayacak şekilde hazırlanarak kargoya verilir. Paketin içinde ne olduğunu, kurye elemanın da dahil olmak üzere sizin dışınızda kimse bilmez.

Kullanıcı Yorumları

tüm markaları denemiş bir ağabeyiniz olarak sizlere içim rahat bir şekilde tavsiye edebileceğim tek marka epimedium force macundur.
seyfettin dalgıç2019 09 16
1 kutu Epimedium Force
murat özden2019 08 30
Sinem hanım bayanlarda gercekten etkılımı bilmek isterim benim ıcın cok onemlı
Mustafa2019 08 27

Makaleler

Epimedyumlu Macun Yorum

Epimedyumlu macun yorum kısmına bakarak gerçek erkek ve kadınların yazdığı kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve piyasadaki onlarca marka arasından neden Epimedium Force macunu tercih etmen...

17.02.2014
Epimedyumlu Macun Nasıl Kullanılır

Epimedyumlu macun nasıl kullanılır sorusunu detaylıca cevaplamadan önce kimlerin bu macunu kullanmaya uygun olduğunu ve kimlerin kullanmaması gerektiğini belirtmekte fayda var. 18-65 yaş aral...

17.02.2014
Epimedyumlu Macun Etkisi Ne Kadar Sürer

Epimedyumlu macun kullanmak isteyen kişilerin en sık sorduğu soruların başında macunun ne kadar sürede etkisini gösterdiği ve bu etkinin gün içinde ya da gece boyu ne kadar süreceği gelme...

17.02.2014