100% BİTKİSEL
7 GÜN 24 SAAT0507 312 312 0

Resmi Satış Sitesi

Güvenli Alışveriş

Tarım Bakanlığı Onaylı

Paket Gizliliği

Makaleler

Epimedyumlu Macun Baş Ağrısı Yapar mı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 kullanıcı, 5,00)

Epimedyumlu macun kullanan kişilerden sıklıkla duyulan şikayetlerin başında şiddetli baş ağrısı yaptığı gelmektedir. Epimedyumlu macunun kullandıktan sonra baş ağrısı yapmasının üç nedeni vardır:

1- Kullandığınız markanın içeriği tamamen bitkisel değildir ve içerdiği insan sağlığına zarar veren kimyasallar yan etki olarak baş ağrısı yapmıştır.

2- Ürün içeriğiyle ilgili bir sorun yoksa kullanım yönergelerine uymayarak daha fazla miktarda tüketilmiştir ve yan etki göstererek baş ağrısına sebep olmuştur.

3- Yüksek tansiyon problemi var ise macun tamamen doğal olsa ve tavsiye edilen miktarda kullansanız dahi baş ağrısı yapabilir. O zaman doktorunuza danışarak kullanım miktarını kendinize göre ayarlamanız ya da hiç kullanmamanız gerekebilir. Çünkü bu macunu tansiyon, kalp ve şeker hastaları ile hamile ve emziren kadınların kullanması sakıncalıdır.

Bu nedenle kullandığınız markayı titizlikle seçmeli ve kullanım bilgisine harfiyen uymalısınız. Epimedyumlu macun kullanan kişilerin büyük bir kısmı tarafından tercih edilen ve memnuniyet oranları %90’ları geçen Epimedium Force markasını aktiviteden 1 saat önce 1 çay kaşığı olarak tüketirseniz kullandıktan sonra baş ağrısı gibi sağlık problemleri ile karşılaşmazsınız.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız epimedyumlu macun nasıl kullanılır başlıklı makaleyi okuyarak ürünün kullanımını tüm detaylarıyla öğrenebilirsiniz.

Epimedium Force markasına ait 1 kutu epimedyumlu macun fiyatı 99 TL’dir ve kargo ücreti fiyata dahildir. 4 al 3 öde isimli kampanyadan faydalanırsanız 4 kutu macuna 396 TL yerine 297 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Orijinal ürünü sitemiz üzerinden satın almak için HEMEN AL butonuna basarak gerekli adımları takip ettikten sonra sipariş forumunu doldurabilir ya da 7/24 günün her saati çekinmeden 0507 312 312 0 ve 0212 229 32 54 numaralarını arayabilirsiniz.

Yoruma Kapalı.

Hızlı Kargolama

Siparişlerin teslim süresi bulunduğunuz il/ilçeye göre 1-6 iş günü içerisinde değişir. 16.00’a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00’dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya verilir

Paket Gizliliği

Paketlerin içeriği dışarıdan bakıldığında asla belli olmayacak şekilde hazırlanarak kargoya verilir. Paketin içinde ne olduğunu, kurye elemanın da dahil olmak üzere sizin dışınızda kimse bilmez.

Kullanıcı Yorumları

fiyatı diğer markalardan daha pahalı ama etkisi de diğerlerinden çok daha iyi. bu macundan 1 tane alana kadar diğerlerinden 3 tane alabilirsiniz ama 3 şişeyi birden yeseniz force macunun yarısı kadar etkili olmayacaktır, bundan emin olun
korhan deniz2018 03 12
anlatmaya gerek yok, yorumları okuyorsunuz.. vay efendim öyle etki ediyor vay efendim böyle fena yapıyor diye konuşmaya hiç gerek yok.. neden anlatayım, zaten hepsini okuyorsunuz :) esprili bir dille anlatmak istedim, anlayan anlamıştır zaten
seyfullah koç2018 03 12
konu kuvvet macunu olunca herkesin aklına hemen erkekler geliyor ama bu son derece yanlış ya da en azından bu macun için durum böyle diyebiliriz. çünkü macunu her ne kadar kendim için almış olsam da ilk başta, gördüğün faydalardan sonra eşim de kullanmaya başladı. aynı şekilde onda da etki etti. bu nedenle macunu sadece erkekler kullanabilir şeklinde yanlış bir değerlendirme yapmayalım arkadaşlar, kadınlar da kullanabilir.
inceoğlu talat2018 03 10

Makaleler

Epimedyumlu Macun Etkisi Ne Kadar Sürer

Epimedyumlu macun kullanmak isteyen kişilerin en sık sorduğu soruların başında macunun ne kadar sürede etkisini gösterdiği ve bu etkinin gün içinde ya da gece boyu ne kadar süreceği gelme...

17.02.2014
Epimedyumlu Macun Nasıl Kullanılır

Epimedyumlu macun nasıl kullanılır sorusunu detaylıca cevaplamadan önce kimlerin bu macunu kullanmaya uygun olduğunu ve kimlerin kullanmaması gerektiğini belirtmekte fayda var. 18-65 yaş aral...

17.02.2014
Epimedyumlu Macun Nerede Satılır

Epimedyumlu macun nerede satılır hemen açıklayalım: Orijinal epimedyumlu macun sadece bu site üzerinden Epimedium Force markasıyla satılmaktadır. Satın almak için 0507 312 312 0 cep telefon...

17.02.2014